Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Disabled
sk: Zakázané

en: File
sk: Súbor

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Number
sk: Číslo

en: Password
sk: Heslo

en: Single
sk: Jediná

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: Default
sk: Predvolené

en: Small
sk: Malé

en: Email
sk: E-mail

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Table
sk: Tabuľka

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Color
sk: Farba

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: Definition
sk: Definícia

en: Empty
sk: Prázdne

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: Tabs
sk: Záložky

en: Select
sk: Zvoľte

en: Common
sk: Spoločné

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Primary
sk: Primárny

en: Fieldset
sk: Sada polí

en: Datetime
sk: Dátum a čas
