Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Development
sl: Razvoj

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: File
sl: Datoteka

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Number
sl: Številka

en: Password
sl: Geslo

en: Default
sl: Privzeto

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Table
sl: Tabela

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Color
sl: Barva

en: Machine name
sl: Strojno ime
