Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Single
sq: E vetme

en: Multiple
sq: Shumëfishe

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: URL
sq: Adresa URL

en: Details
sq: Hollësi

en: Table
sq: Tabela

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Color
sq: Ngjyra

en: Vertical Tabs
sq: Skedat vertikale
