Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
sr: Искључено

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Number
sr: Број

en: Password
sr: Лозинка

en: Default
sr: Подразумевано

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Color
sr: Боја

en: Definition
sr: Дефиниција

en: Lists
sr: Листе

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке
