Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (46 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: File
sv: Fil

en: Date
sv: Datum

en: Search
sv: Sök

en: Number
sv: Tal

en: Password
sv: Lösenord

en: Single
sv: Enkel

en: Multiple
sv: Flerval

en: Default
sv: Förvald

en: Small
sv: Liten

en: Email
sv: E-post

en: Textfield
sv: Textfält

en: Details
sv: Detaljer

en: Table
sv: Tabell

en: Navigation
sv: Navigering

en: Color
sv: Färg

en: Button
sv: Knapp

en: Page Title
sv: Sidtitel

en: Lists
sv: Listor

en: Empty
sv: Töm

en: Slow
sv: Långsam

en: Fast
sv: Snabb

en: Sticky
sv: Klistrad

en: Tabs
sv: Flikar

en: Select
sv: Välj

en: Common
sv: Gemensamma

en: Blockquote
sv: Blockcitat

en: Telephone
sv: Telefon

en: Miscellaneous
sv: Diverse

en: Pager
sv: Paginerare

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Primary
sv: Primär

en: Checkbox
sv: Kryssruta

en: Secondary
sv: Sekundär

en: Vertical Tabs
sv: Vertikala flikar

en: Fieldset
sv: Fältgrupp

en: Textarea
sv: Textruta

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Managed file
sv: Hanterad fil

en: Password confirm
sv: Lösenordsbekräftelse

en: Headings
sv: Rubriker

en: Datetime
sv: Tidsdatum

en: Dropbutton
sv: Snabbvalsknapp
