Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: File
th: ไฟล์

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Small
th: เล็ก

en: Email
th: อีเมล

en: Details
th: รายละเอียด

en: Table
th: ตาราง

en: Navigation
th: นำทาง

en: Color
th: สี

en: Lists
th: รายการ

en: Sticky
th: ปักหมุด

en: Select
th: เลือก

en: Telephone
th: โทรศัพท์

en: Pager
th: ตัวเปลี่ยนหน้า

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Vertical Tabs
th: แท็บแนวตั้ง
