Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Number
ug: سان

en: Password
ug: پارول

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Color
ug: رەڭ

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Blockquote
ug: نەقىل

en: Paragraph
ug: پاراگراف
