Theme Inspector (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: File
ur: فائل

en: Date
ur: تاریخ

en: Search
ur: تلاش

en: Number
ur: نمبر

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Multiple
ur: متعدد

en: Default
ur: طے شدہ

en: Small
ur: چھوٹا

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Email
ur: ای میل

en: Details
ur: تفصیلات

en: Navigation
ur: نیویگیشن

en: Color
ur: رنگ
