Theme permission (2.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Access control
km: ​ចូល​ដំណើរ​ការ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Uninstall
km: លុប

en: Install
km: ដំឡើង

en: default theme
km: ស្បែក​លំនាំ​ដើម
