Theme permission (2.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Access control
vi: Điều khiển truy cập

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Uninstall
vi: Gỡ bỏ

en: Install
vi: Cài đặt

en: Set as default
vi: Đặt làm mặc định

en: default theme
vi: giao diện mặc định
