Theme permission (2.0.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Access control
ar: صلاحيات الوصول

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Uninstall
ar: إزالة

en: Install
ar: تثبيت

en: Set as default
ar: تعيينه كافتراضي

en: Experimental
ar: تجريبي

en: default theme
ar: الحلة الافتراضية
