Theme permission (2.0.1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Access control
fi: Pääsynhallinta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Uninstall
fi: Asennuksen poisto

en: Install
fi: Asenna

en: Set as default
fi: Aseta oletukseksi

en: default theme
fi: oletusteema

en: Install and set as default
fi: Asenna ja määritä oletukseksi

en: Installed theme | Installed themes
fi[0]: Asennettu teema
fi[1]: Asennetut teemat

en: Uninstalled theme | Uninstalled themes
fi[0]: Poistettu teema
fi[1]: Poistetut teemat

en: Uninstall @theme theme
fi: Poista teeman @theme asennus

en: Set @theme as default theme
fi: Valitse @theme oletusteemaksi

en: Install @theme theme
fi: Asenna teema @theme

en: Install @theme as default theme
fi: Ota @theme käyttöön oletusteemana
