Theme permission (2.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Access control
gl: Control de acceso

en: Settings
gl: Axustes

en: Uninstall
gl: Desinstalar

en: Install
gl: Instalar

en: default theme
gl: tema predeterminado
