Theme permission (2.0.1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Access control
uk: Контроль доступу

en: Settings
uk: Налаштування

en: Uninstall
uk: Видалити

en: Install
uk: Встановити

en: Set as default
uk: Встановити базовою

en: Experimental
uk: Експериментальний

en: default theme
uk: базова тема

en: Install and set as default
uk: Встановити і зробити базовою

en: Installed theme | Installed themes
uk[0]: Встановлена тема
uk[1]: Встановлені теми

en: Uninstalled theme | Uninstalled themes
uk[0]: Видалена тема
uk[1]: Видалені теми

en: Screenshot for @theme theme
uk: Знімок екрану для теми @theme

en: Settings for @theme theme
uk: Налаштування для теми @theme

en: Uninstall @theme theme
uk: Видалити тему @theme

en: Set @theme as default theme
uk: Призначити тему @theme базовою

en: Install @theme theme
uk: Встановити тему @theme

en: Install @theme as default theme
uk: Встановити тему @theme базовою

en: administration theme
uk: адміністративна тема

en: experimental theme
uk: експериментальна тема

en: @module_name (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
uk: @module_name (<span class="admin-disabled">вимкнено</span>)

en: There are errors with some installed themes. Visit the <a href=":link">status report page</a> for more information.
uk: У деяких встановлених темах є помилки. Для отримання додаткової інформації відвідайте сторінку <a href=":link"> Звіт про стан</a>.
