Theme permission (2.0.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Access control
ca: Control d'accés

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Uninstall
ca: Desinstal·la

en: Install
ca: Instal·la

en: Set as default
ca: Estableix com a predeterminat

en: default theme
ca: tema predeterminat

en: Install and set as default
ca: Instal·la'l i estableix-lo com a predeterminat

en: Installed theme | Installed themes
ca[0]: Tema instal·lat
ca[1]: Temes instal·lats

en: Uninstalled theme | Uninstalled themes
ca[0]: Tema desinstal·lat
ca[1]: Temes desinstal·lats

en: Screenshot for @theme theme
ca: Captura de pantalla per al tema @theme

en: Settings for @theme theme
ca: Paràmetres per al tema @theme

en: Uninstall @theme theme
ca: Desinstal·la el tema @theme

en: Set @theme as default theme
ca: Estableix @theme com a tema predeterminat

en: Install @theme theme
ca: Instal·la el tema @theme

en: Install @theme as default theme
ca: Instal·la el tema @theme com a tema predeterminat

en: administration theme
ca: tema d'administració

en: experimental theme
ca: tema experimental
