Theme permission (2.0.0) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: Settings
nl: Instellingen

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: Install
nl: Installeren

en: Set as default
nl: Instellen als standaard

en: Experimental
nl: Experimenteel

en: default theme
nl: standaardthema

en: Install and set as default
nl: Installeren en als standaard instellen

en: Installed theme | Installed themes
nl[0]: Geïnstalleerd thema
nl[1]: Geïnstalleerde thema's

en: Uninstalled theme | Uninstalled themes
nl[0]: Gedeïnstalleerd thema
nl[1]: Gedeïnstalleerde thema's

en: Screenshot for @theme theme
nl: Schermafbeelding voor thema @theme

en: Settings for @theme theme
nl: Instellingen voor thema @theme

en: Uninstall @theme theme
nl: Thema @theme verwijderen

en: Set @theme as default theme
nl: @theme als standaardthema gebruiken

en: Install @theme theme
nl: @theme-thema installeren

en: Install @theme as default theme
nl: @theme als standaardthema installeren

en: administration theme
nl: beheerthema

en: experimental theme
nl: experimenteel thema

en: @module_name (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
nl: @module_name (<span class="admin-disabled">uitgeschakeld</span>)

en: There are errors with some installed themes. Visit the <a href=":link">status report page</a> for more information.
nl: Sommige geïnstalleerde thema's rapporteren fouten. Ga voor meer informatie naar de pagina <a href=":link">Statusrapportage</a>.
