Theme permission (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Access control
bg: Контрол на достъпа

en: Settings
bg: Настройки

en: Appearance
bg: Теми

en: Uninstall
bg: Деинсталация

en: Install
bg: Инсталирай
