Theme permission (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Access control
eu: Sarbide kontrola

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Appearance
eu: Itxura

en: Uninstall
eu: Desinstalatu

en: Install
eu: Instalatu

en: default theme
eu: Gai lehenetsia

en: Set as default theme
eu: Ezarri gai lehenetsi bezala
