Theme permission (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Access control
it: Controllo accessi

en: Settings
it: Impostazioni

en: Appearance
it: Aspetto

en: Uninstall
it: Disinstalla

en: Install
it: Installa

en: Set as default
it: Imposta come predefinito

en: default theme
it: tema predefinito

en: Set as default theme
it: Imposta come tema predefinito

en: Install and set as default
it: Installa e imposta come predefinito

en: Installed theme | Installed themes
it[0]: Tema installato
it[1]: Temi installati

en: Uninstalled theme | Uninstalled themes
it[0]: Tema disinstallato
it[1]: Temi disinstallati

en: Settings for @theme theme
it: Impostazioni per il tema @theme

en: Uninstall @theme theme
it: Disinstalla il tema @theme

en: Set @theme as default theme
it: Imposta @theme come tema predefinito

en: Install @theme theme
it: Installa il tema @theme

en: Install @theme as default theme
it: Installa il tema @theme come predefinito
