Theme permission (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: Appearance
jv: Pakeliran

en: Uninstall
jv: Dicopot

en: Install
jv: Dipasang

en: default theme
jv: téma baku
