Theme permission (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Install
lt: Įdiegti

en: Set as default
lt: Nustatyti kaip numatytąją

en: default theme
lt: numatytoji tema

en: Set as default theme
lt: Nustatyti kaip numatytąją temą

en: Install and set as default
lt: Įdiegti ir nustatyti kaip numatytąją

en: Settings for @theme theme
lt: @theme temos nustatymai

en: Install @theme theme
lt: Įdiegti @theme temą

en: Install @theme as default theme
lt: Įdiegti @theme temą ir nustatyti numatytąją
