Theme permission (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Access control
oc: Contraròtle d'accès

en: Settings
oc: Paramètres

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: Uninstall
oc: Desinstallar

en: Install
oc: Installar

en: default theme
oc: tèma per defaut
