Theme permission (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Access control
be: Кантроль доступа.

en: Settings
be: Налады

en: Uninstall
be: Выдаліць

en: Install
be: Усталяваць

en: default theme
be: стандартная тэма

en: Uninstalled theme | Uninstalled themes
be[0]: Выдаленая тэма
be[1]: Выдаленыя тэмы

en: Uninstall @theme theme
be: Выдаліць тэму @theme
