Theme permission (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Uninstall
th: ลบโมดูล

en: Install
th: ติดตั้ง

en: Set as default
th: ตั้งเป็นค่าเริ่มต้น

en: default theme
th: ธีมปัจจุบัน

en: Install and set as default
th: ติดตั้งและตั้งค่าเป็นค่าเริ่มต้น
