Theme permission (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Access control
el: Έλεγχος πρόσβασης

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Uninstall
el: Απεγκατάσταση

en: Install
el: Εγκατάσταση

en: Set as default
el: Ορισμός ως προεπιλογή

en: default theme
el: προεπιλεγμένη θεματική παραλλαγή

en: Settings for @theme theme
el: Ρυθμίσεις για τη θεματική παραλλαγή @theme

en: Uninstall @theme theme
el: Απεγκατάσταση της θεματικής παραλλαγής @theme

en: Set @theme as default theme
el: Ορισμός του @theme ως προκαθορισμένη θεματική παραλλαγή

en: Install @theme theme
el: Εγκατάσταση της θεματικής παραλλαγής @theme
