Theme permission (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Access control
ro: Control acces

en: Settings
ro: Setări

en: Uninstall
ro: Dezinstalați

en: Install
ro: Instalare

en: Set as default
ro: Setați ca implicit

en: default theme
ro: tema implicită

en: Install and set as default
ro: Instalează și setează ca implicit

en: Installed theme | Installed themes
ro[0]: Temă instalată
ro[1]: Teme instalate

en: Uninstalled theme | Uninstalled themes
ro[0]: Temă dezinstalată
ro[1]: Teme dezinstalate

en: Settings for @theme theme
ro: Setări pentru tema @theme

en: Uninstall @theme theme
ro: Dezinstalați tema @theme

en: Set @theme as default theme
ro: Setați @theme ca temă implicită

en: Install @theme theme
ro: Instalați tema @theme

en: Install @theme as default theme
ro: Instalați @theme ca temă implicită

en: administration theme
ro: temă de administrare
