Theme permission (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Access control
ta: அணுகல் கட்டுப்பாடு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Uninstall
ta: கழற்றல்

en: Install
ta: நிறுவுக

en: default theme
ta: இயல்பான தீம்
