Theme permission (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Access control
bo: བེད་སྤྱོད་ཚོད་འཛིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Uninstall
bo: ཕྱིར་འདོར

en: Install
bo: སྒྲིག་འཇུག

en: default theme
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་བརྗོད་གཞི
