Theme permission (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Access control
hr: Kontrola pristupa

en: Settings
hr: Postavke

en: Uninstall
hr: Deinstaliraj

en: Install
hr: Instaliraj

en: default theme
hr: zadani predložak
