Theme region wrapper (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: None
da: Ingen

en: CSS classes
da: CSS klasser

en: Regions
da: Regioner

en: Region settings
da: Indstillinger for region

en: Separate multiple classes by spaces.
da: Adskil klasser med mellemrum.
