Theme region wrapper (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: None
pl: Brak

en: CSS classes
pl: Klasy CSS

en: Regions
pl: Regiony

en: Region settings
pl: Ustawienia regionu

en: Separate multiple classes by spaces.
pl: Oddziel spacjami nazwy wielu klas
