Theme region wrapper (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: None
uk: Немає

en: Region
uk: Область

en: CSS classes
uk: CSS-класи

en: Regions
uk: Області

en: Element
uk: Елемент

en: Region settings
uk: Налаштування області

en: Separate multiple classes by spaces.
uk: Відокремлювати декілька класів пробілами.
