Theme region wrapper (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: None
cs: Žádné

en: CSS classes
cs: CSS třídy

en: Regions
cs: Regiony

en: Region settings
cs: Nastavení regionu

en: Separate multiple classes by spaces.
cs: Jednotlivé třídy oddělujte mezerou.
