Theme region wrapper (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: None
de: Keine

en: CSS classes
de: CSS-Klassen

en: Regions
de: Regionen

en: Region settings
de: Regionen-Einstellungen

en: Separate multiple classes by spaces.
de: Mehrere CSS-Klassen durch Leerzeichen trennen
