Theme region wrapper (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: None
et: Puudub

en: Region
et: Regioon

en: CSS classes
et: CSS klassid

en: Regions
et: Regioonid

en: Region settings
et: Regiooni seaded

en: Separate multiple classes by spaces.
et: Eralda erinevad klassid tühikutega.
