Theme region wrapper (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Region
gl: Área

en: CSS classes
gl: Clases CSS

en: Element
gl: Elemento

en: Region settings
gl: Opcións de rexión
