Theme region wrapper (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: None
id: Tiada

en: Region
id: Wilayah

en: Element
id: Elemen

en: Region settings
id: Pengaturan region

en: Separate multiple classes by spaces.
id: Pisahkan nama class dengan spasi.
