Theme region wrapper (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: None
ja: なし

en: Region
ja: リージョン

en: CSS classes
ja: CSSクラス

en: Regions
ja: リージョン

en: Element
ja: 要素

en: Region settings
ja: リージョンの設定

en: Separate multiple classes by spaces.
ja: 複数のクラスはスペースで分けます。

en: Wrapper Output
ja: ラッパーの出力

en: Choose the HTML element to wrap around this region.
ja: このリージョンを囲うHTML要素を選択します

en: WAI-ARIA role
ja: WAI-ARIAロール

en: Specify a role attribute value for this wrapper element.
ja: このラッパー要素のrole属性の値を指定します。
