Theme region wrapper (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: None
vi: Không có

en: Region
vi: Vùng

en: CSS classes
vi: Lớp CSS

en: Regions
vi: Các vùng

en: Element
vi: Phần tử

en: Region settings
vi: Thiếp lập vùng
