Theme region wrapper (1.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Region
fi: Alue

en: CSS classes
fi: CSS-luokat

en: Regions
fi: Alueet

en: Element
fi: Elementti

en: Region settings
fi: Alueen asetukset
