Theme region wrapper (1.0.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Region
fr: Région

en: CSS classes
fr: Classes CSS

en: Regions
fr: Régions

en: Element
fr: Élément

en: Region settings
fr: Paramètres de la région

en: Separate multiple classes by spaces.
fr: Séparer les différentes classes par des espaces.
