Theme region wrapper (1.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Region
it: Regione

en: CSS classes
it: classi CSS

en: Element
it: Elemento

en: Region settings
it: Impostazioni regione

en: Separate multiple classes by spaces.
it: Separare più classi con gli spazi.
