Theme region wrapper (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: None
ru: Нет

en: Region
ru: Область

en: CSS classes
ru: CSS классы

en: Regions
ru: Области

en: Element
ru: Элемент

en: Region settings
ru: Настройки области

en: Separate multiple classes by spaces.
ru: Разделите несколько классов пробелами.
