Theme region wrapper (1.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Region
sk: Umiestnenie

en: CSS classes
sk: CSS triedy

en: Regions
sk: Regióny

en: Region settings
sk: Nastavenia regiónu
