Theme region wrapper (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Region
tr: Bölge

en: CSS classes
tr: CSS sınıfları

en: Element
tr: Öğe

en: Region settings
tr: Bölge ayarları

en: Separate multiple classes by spaces.
tr: Birden çok sınıfı boşluklarla ayırın.
