Theme region wrapper (1.0.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: None
lt: Joks

en: Region
lt: Sritis

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: Element
lt: Elementas

en: Region settings
lt: Regionų nuostatos
