Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Status
am: ሁኔታ

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Condition
am: ሁኔታ
