Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Status
ast: Estáu

en: disabled
ast: desactiváu

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta
