Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: enabled
be: уключана

en: Status
be: Статус

en: disabled
be: адключана

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: Theme
be: Тэма

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Roles
be: Ролі

en: Condition
be: Умова

en: Not restricted
be: Не абмежавана

en: Restricted to certain pages
be: Толькі для пэўных старонак
