Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: enabled
hi: सक्रिय

en: Status
hi: अवस्था

en: disabled
hi: अक्षम

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Weight
hi: मान

en: Label
hi: लेबल

en: Theme
hi: थीम

en: ID
hi: आईडी

en: Roles
hi: भूमिका

en: Conditions
hi: शर्तें

en: Condition
hi: अवस्था

en: Not restricted
hi: प्रतिबंधित नहीं

en: Restricted to certain pages
hi: कुछ पन्नों के लिए प्रतिबंधित

en: Show for the listed pages
hi: सूचीबद्ध पृष्ठों के लिए दिखाएँ
